İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu

 • İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu
 • İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu
 • İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu
 • İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu
 • İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu
 • İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu

İZMİR HAREKETLİ

BÜYÜK BALKAN ve
YUNANİSTAN TURU

 GÜNDÜZ EKSTRA TURLARI DAHİL

9 GÜNDE 9 ÜLKE 23 ŞEHİR

Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler

BULGARİSTAN – SIRBİSTAN – HIRVATİSTAN - BOSNA HERSEK
ARNAVUTLUK  –KOSOVA- K. MAKEDONYA – KARADAĞ – YUNANİSTAN

Bölgenin Seçkin 4* ve 5* Otellerinde Konaklama

7 Gece Otel Konaklaması

BELGRAD(1)- SARAYBOSNA(1)- TREBİNJE(1)- İŞKODRA(1)- USKUP(1)- OHRİD(1)- SELANİK(1)

Boşnak Gecesi Dahil
Makedon Gecesi Dahil
Dubrovnik Turu Dahil
Blagaj Turu Dahil
Prizren Turu Dahil
Matka Kanyonu Turu Dahil
Porto Lagos ve Vistonida Gölü Turu Dahil

1. Gün: Akşam: İZMİR –ÇANAKKALE-GELİBOLI-KEŞAN- İPSALA - KİPOİ (465 km.)

16:00 Urla Vergi Dairesi Karşısı

17:30 Üçkuyular Ziraat Bankası Önü (Shell Benzin İstasyonu Karşısı)

17:45 Üçyol Metro çıkışı Önü

18:00 Ege Üniversitesi Kampüs Kapısı Önü

18:30 Karşıyaka Vapur İskelesi Karşısı

18:45 Karşıyaka Girne Caddesi

Siz değerli konuklarımızı alarak, seyahatimize başlıyoruz. Yolda verilecek uygun molalarla, Ayvalık - Edremit üzerinden, Lâpseki’ye ulaşıyoruz. Feribotla Gelibolu’ya geçerek, sabah saatlerinde İpsala sınır kapısı ve Kipoi sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerimziin ardından Yunanistan'a(Greece) giriş yapıyoruz.Daha sonra Sofulu üzerinden Bulgaristan’a geçiş yapıyoruz. 

Turumuza;Foça,Aliağa,Bergama,Dikili,Ayvalık,Gömeç,Burhaniye,Edremit,Akçay,Güre,Altınoluk,Ezine,Çanakkale,Keşan,İpsala yol ayrımından katılabilirsiniz.

2. Gün: SOFULU - HASKOVA - SOFYA ( BULGARİSTAN)– BELGRAD(SIRBİSTAN )

Sabah erken saatlerde Sofya'ya varışın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Parlamento, Milli kütüphane, Eski Kraliyet saray, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.. Ayrıca ulu önder M.Kemal Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacak. Panorimik şehir turumuzun ardından SIRBİSTAN’ın başkenti, eski YUGOSLAVYA’nında başkenti olan BELGRAD’a ulaşıyoruz. Sırpça’da ‘’Beyaz Şehir’’ anlamına gelen BELGRAD’a ulaşıyoruz. Panoniyen Ovası’nın Balkanlar ile buluştuğu, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktada kurulmuş, aynı zamanda adı gibi ferah, aydınlık ve huzurlu olan BELGRAD’ ta  otobüsümüz ile  panoramik şehir turunun yanısıra, yürüyüş turuda yapıyoruz. Bu esnada, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapısı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydanı, Öğrenci Meydanı, Bayraklı Camii, Tuna Nehri ve Sava Nehrinin buluştuğu noktayı görüp, Belgrad’ın İstiklal Caddesi diye bilinen, Knez Mihailo Caddesinde serbest zaman veriyoruz. Buradan otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği BELGRAD’da otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Sofya’ alınacak olup tur ücretine dahil değildir.
Öğle Yemeği : Sofya – Belgrad arasında rehberin belirleyeceği dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır..
Akşam Yemeği : Belgrad Otel’de  alınacak olup Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Theater  Hotel 4* ,Sumadija Hotel 4*,Holiday Express Hotel 4* vb.
Para Birimleri : Sırbistan – Sırp Dinarı ( 1€ = 117 RSD )
Rota : Sofulu – Haskova – Sofya - Belgrad
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 771   km

3. Gün: BELGRAD– SARAYBOSNA

Sabah kahvaltımızı otelimizde alarak, BOSNA-HERSEK’in başkenti Saraybosna’ya ulaşıyoruz. İki  asır boyunca Balkanlar’ın kültür başkentliğini yapmış, 1914’te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand’ın Sırplar tarafından burada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olan Saraybosna, barındırdığı dini çeşitliliği ile Avrupa’nın Kudüs’ü kabul edilir.1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar’ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna’da, önce; Sebil Çeşmesi, Bursa Bedesteni, Baş Çarşı Camii, görüp ilerleyerek, Başçarşı’daki gezintimizle turumuza devam ediyoruz.  Tarihi Osmanlı Hanı olan Morica Han,  Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının oğlu, Gazi Hüsrev Bey Camii, Sinagog, Bedesteni görüyoruz ve  Ferhadiye Caddesine giriş yapıyoruz. Burada, Ferhadiye Camii ve Avusturya mimari tarzında olan binaları görüp, İsa’nın Kalbi Katedrali önünde, yolda bulunan  Bosna Gülü veya Kanlı Gül olarak tabir edilen simgeler hakkında rehberimizden bilgileri alıp,  bağımsızlık sembolü SÖNMEYEN ATEŞ’i görmeye gidiyoruz. Devamında, alışveriş için  vereceğimiz serbest zamanda,  Boşnak Böreğini tadma şansınada sahip olacağız. Daha sonra, 1914'te Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği Latin Köprüsü, Bosna Savaşı’nda günlerce yanan, milyonlarca el yazması eserin yok edildiği Eski Kütüphane, gezilerimizi tamamlayarak, yerleşiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama  Saraybosna ’da otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de’ alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Belgrad – Saraybosna arası rehberin belirleyeceği dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otel’de alınacak olup Tur ücretine dahildir. BOŞNAK GECESİ DAHİL !!!

Konaklama : Exclusive Hotel 4*,Home Story Hotel 4* Holiday Hotel 4* vb.
Para Birimleri : Bosna Hersek – Convertible Marka ( 1 € = 1.95 KM )
Rota : Belgrad - Saraybosna
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 290 km

4. Gün: SARAYBOSNA–MOSTAR BLAGAJ SARI SALTUK -POÇİTEL– DUBROVNİK – TREBİNJE

Sabah kahvaltımızın ardından gezinin en ilgi çekici yerlerinden biri olan Mostar. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar köprüsü Osmanlı mimarisinin bir şaheser eseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmıştı fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostar köprüsünün ardından Koski Mehmet Paşa Camii’ sini görüyoruz. Turumuzun ardından bir Avrupa’ nın en hızlı su çıkış kaynağına sahip olan Buna Nehri’ nin kenarındaki SARI SALTUK TEKKESİ’ ni (Alperen Tekkesi) ziyaret etmek üzere BLAGAJ’a hareket ediyoruz. 1465’ de Osmanlıların eline geçtikten sonra muhteşem bir doğaya sahip, bu bölgede kurulan tekke Bosna’nın yerel halkı olan Boşnakların (Bosniak) hızla Müslümanlığı seçmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Sonrasında Poçitel’e geçiyoruz. Tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel'i ziyaret ederek 16. Yy. Da Osmanlı tarafından yapılan eserleri görüyoruz. Gezi sonrası Trebinje’ye hareket varışımızı takiben otelimize geçiş, oda dağılımı, yerleşme, geceleme ve Akşam yemeğimizi Otelimizde aldıktan sonra    Rehberimizin belirleyeceği saatte Hırvatistan'ın tatil cenneti Dubrovnik'e hareket ediyoruz. Dubrovnik panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Tur esnasında, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi' ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. Yy. Dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize geri dönüş. Geceleme Trebinje’deki Otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de’ alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Mostar’da  rehber’in tavsiyeleri ile serbest olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otel’de alınacak olup Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Acimovic Hotel 4*,SL Hotel,Bellevue Hotel - vb.( Otel müsaitliklerine göre Neum veya Medugorje konaklama gerçekleşebilir.)
Para Birimleri : Bosna Hersek – Convertible Marka ( 1 € = 1.95 KM ) Dubrovnik Euro
Rota : Saraybosna –Mostar -Blagaj   - Poçitel – Dubrovnik – Trebinje
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 335 km

5. Gün: TREBİNJE– KOTOR - BUDVA –ST.STEFAN (ULJİN-İŞKODRA-TİRAN)

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Balkanlar’ın en sakin, en yeşil ve en güzel ülkelerinden biri olan KARADAĞ’a hareket ediyoruz. Göz alabildiğine uzanan doğal güzellikleri, yüzyıllara meydan okuyan tarihi ile etkileyici KARADAĞ’da, tarih boyunca coğrafi şartlarından dolayı Osmanlılar tarafından ele geçirilemeyen KOTOR'a ulaşıyoruz. Deniz Kapısı’ndan, Mareşal TİTO’nun ünlü sözünün yazıldığı kapıdan geçerek, Eski Şehir’e (Stari Grad)  giriyoruz.Utanç Meydanı, Tarihi Saat Kulesi, Rektör Sarayı,  Beskuça, Pima Palata, Aziz Tripun Katedrali, Grigurina Palata,  Aziz Luka Kilisesi, Müzik Okulu, ve Aziz Nicola ile Klara Kiliselerini, rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Kısa bir yolculuk ile, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden BUDVA bizi karşılıyor.. Budva’nın merkezinde  Kale içerisinde kurulmuş olan,  Eski  Şehir’e giriyoruz. Şairler meydanını görüp, plaj bölgesinde kahve keyfi bizleri bekliyor…  Sonrasında, St. Stefan Adasının muhteşem manzarasını fotoğraf karelerimize ekliyoruz. Konaklama İŞKODRA veya Tiran ’daki otellerimizde. Akşam yemeği  otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de’ alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Kotor veya Budva’da rehber’in tavsiyeleri ile serbest olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otel’de alınacak olup Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Excalco Hotel 4*,Rozofa Hotel 4*,Delux Hotel 5*,Golden Palace Hotel  5*vb.
Para Birimleri : Karadağ – Euro / Arnavutluk Lek ( 1€ = 104 Lek )
Rota : Trebinje – Kotor – Budva – İşkodra
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 190 km

 

6. Gün: İŞKODRA – PRİZREN (KOSOVA ) ÜSKÜP

Sabah kahvaltımızı otelimizde alarak,  KARADAĞ ile ARNAVUTLUK arasında sınır oluşturan İşkodra Gölü'nün ucunda kurulu İŞKODRA şehrine hareket ediyoruz. 435 sene Osmanlı yönetiminde kalmış ve Osmanlı ordusunun önemli üslerinden biri olan  İşkodra’da, tarihi Kale’yi gördükten sonra,Prizren`e hareket ediyoruz. Kosova ‘ın 2. Büyük kenti olan Prizren M.Ö. 2. YY ‘a uzanan tarihi boyunca Roma, Bulgar, Sırp, Osmanlı ve Arnavutluk himayesinde kalmış ve bu farklı kültürlere ait tarihi eser ve yapılarını muhafaza etmiştir. Panoramik gezimiz esnasında göreceğimiz başlıca eserler Cuma Camii, Prizren Saat Kulesi, Aziz Spas Kilisesi, Bayraklı Camii ve Taşköprü’ dür. Prizren ‘de gerçekleştireceğimiz çevre gezisi ve sunulacak serbest zaman ardından Üsküp ’e hareket ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin sonrasında, Avrupa’nın en eğlenceli küçük başkentlerinden, Vardar Vadisi üzerinde ,Vardar nehrinin iki kıyısında bulunan  YAHYA KEMAL’in şehri Skopje’ye varıyoruz. Üsküp’de Taş Köprü, FYROM Meydanı, (Büyük İskender Heykeli, Çar Samuel Heykeli, 1.Justinyanus Heykeli, Kral Philip, Kraliçe Olympia Heykelleri) Rahibe (Azize) Teresa’nın Heykeli ve Evi, Üsküp Kalesi, Kapan ve Sulu Hanları, Mustafa Paşa Camii ve Murad Paşa Camii, Çifte Hamamlar ile Davud Paşa Hamamı  göreceğimiz yerler arasında… Üsküp ’de keyifli şehir turumuzuda gerçekleştirip,  otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Üsküp ’teki otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de’ alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Prizren’de rehber’in tavsiyeleri ile serbest olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otel’de alınacak olup Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Story  Hotel 4*,Bw Turist Hotel 4* Austrian Palace Hotel 4* vb.
Para Birimleri : Kosova Prizren – Euro  - Kuzey Makedonya Üsküp  Denar ( 1 € = 62 denar )
Rota : İşkodra – Prizren - Üsküp
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 350 km

7. Gün: ÜSKÜP – MATKA KANYONU – KALKANDELEN ( TETOVA ) OHRİD

Sabah kahvaltımızın ardından Matka Kanyonu turumuzda eşsiz doğası ile sizleri büyüleyecek doğa harikası Matka kanyonunda adeta dünyadaki cenneti görüp eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz. Sonrasında Kalkandelen’e (Tetova) hareket. Arnavut nüfusunun fazla olduğu bu güzel şehirde panoramik olarak şehir turumuzu yapacak ardından Alaca Camii’ni ziyaret edeceğiz. Kalkandelen turumuzun ardından Ohrid’e hareket ediyoruz, dünyanın en derin göllerinden birine sahip olan Makedonya şehri OHRİD e varıyoruz.İsteyenlerle ekstra  büyüleyici bir tablo görüntüsündeki Mavi İnci adıyla bilinen OHRİD GÖLÜ’nde tekne turu yapıyoruz. Osmanlı’nın Balkanlar’daki önemli üslerinden biri olmuş , Ohridlilerin  Tanrı cenneti çamurdan yaparken, bir parça kopup Ohrid’in üzerine düşmüş’ tanımlaması ile ünlü tarihi OHRİD şehrinde yürüyüş turu yapıyoruz. Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Ayasofya, Kiril Alfabesini bulan Kiril ve Methodi kardeşlerinin heykelleri,  Asırlık Çınar Ağacı, Ali Paşa Camii, Halvetiye Tekkesi, Türk Çarşısını geziyor ve meşhur sedef-inci takılardan alışverişler yapıyoruz. Doğal güzelliğiyle de göz kamaştıran, Unesco'nun Kültür Mirası Listesi'ndeki bu güzel şehirden ayrılıyoruz.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de’ alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ohrid’de  bölgesinde serbest olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otel’de alınacak olup Tur ücretine dahildir. MAKEDON GECESİ DAHİL !!!

Konaklama : Sileks Hotel 4*,Aqualina Hotel 4*,Drim Hotel 4*,Milenium Hotel 4*Belvedere Hotel 4* vb.
Para Birimleri : Kuzey Makedonya Üsküp  Denar ( 1 € = 62 denar )
Rota : Üsküp -Matka Kanyonu – Kalkandelen – Ohrid
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 200 km

 

8. Gün: OHRİD-RESNE-MANASTIR (BİTOLA) – SELANİK

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Ohrid’den ayrılıyoruz. Yol güzergahında   1908 yılında Enver Bey ile beraber dağa çıkan ve II. Abdülhamid’in meşrutiyeti yeniden ilan etmesiyle sonuçlanan Jön Türk Devrimi’nin öncülerinden Niyazi Bey’in memleketi olan RESNE ye uğruyoruz. Resne’li Niyazi’nin Sarayı’nı panoramik olarak görüyoruz. Turumuzun devamında, Balkanlar’ın en eski şehirlerinden biri olan, Makedonya’nın tarih ve kültür cenneti  MANASTIR’a (Bitola) hareket ediyoruz.  Atamızın okulunu (Askeri lise) geziyoruz ve rehberimizden bilgilerimizi aldıktan sonra, Şirok Sokak, İsakiye Camii, Saat Kulesi, Eleni’nin Evi, Telgrafhane, Pekmez Meydanı, Türkülere konu olan Manastır’ın ortasındaki Havuz ve Çeşme görülerek serbest zaman veriyoruz. Buradan, Selanik ’e yol alıyoruz. Konaklama Selanik’teki otelimizde. Akşam dileyen konuklarımızla Extra düzenlenecek olan Taverna Gecesi yaşamaya gidiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de’ alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Resne – Selanik yolu arasında dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Yunan Tavernasın’da extra alınacak olup Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama : Kornillios Hotel 4*,Filippos Hotel 4*,Perinthos Hotel 4* vb.
Para Birimleri : Yunanistan – Euro
Rota : Ohrid – Resne – Bitola – Selanik
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 300 km

9. Gün: SELANİK -KAVALA- PORTO LAGOS & VİSTONİDA GÖLÜ -İPSALA-İZMİR - URLA

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Selanik ‘te turumuza başlıyoruz.  Aya Dimitrios Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Rotonda , Zafer Kemeri, Beyaz Kule, Hamza Bey Camii ve Bedesteni, B.İskender Heykeli, Aristoteles Meydanı, Venizelos Heykeli gezilerimizi yaparak, KAVALA’ya geçiyoruz. Kavala’da, Kanuninin yaptırmış olduğu Su Kemerleri, Liman, İbrahim Paşa Camii, (St. Nichololas Kilisesi) İmarethane, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykeli gezilerimizi gerçekleştirerek,  meşhur Kavala kurabiyesi alışverişimizi yapmak üzere Kavala Kurabiyecisine gidiyoruz. rehberimizin Belirleyeceği alışveriş molamızdan sonra İskeçe karayolu üzerinden Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Daha sonra, İpsala Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Freeshop alışverişimiz için serbest zaman alıyoruz. Gümrük işlemlerinin sonrasında Keşan-Gelibolu-Çanakkale üzerinden gece geç saatlerde İZMİR’e ulaşıyoruz.  

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de’ alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Kavala’da  serbest olarak alınacaktır.

Konaklama : Dönüş Günüdür.Konaklama yoktur.
Para Birimleri : Yunanistan – Euro
Rota : Selanik – Kavala – Porto Lagos – Vistonida Gölü – İpsala – İzmir
Toplam Kat Edilecek Mesafe : 850 km

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 4* Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 4* Otellerde 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Programda Belirtilen Şehir Turu
 • 7 Adet Otelde Sabah Kahvaltısı Dahil
 • 6 Adet Akşam Yemeği (Boşnak ve Makedon  Gecesi Dâhil )
 • Boşnak Gecesi Dahil
 • Makedon Eğlencesi Dahil
 • Otel ve Gümrük Vergileri (35 Euro)
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Acente güvencesi
 • Araç içi su ikramı
 • Kosova Turu Dahil
 • Dubrovnik Turu Dahil
 • Blagaj Turu Dahil
 • Porto Lagos ve Vistonida Gölü Turu Dahil

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Seyahat Sağlık Sigortası ( 15 Euro )
 • Çok Girişli Shengen Vizesi ( 185 Euro )
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası 70 yaş üzeri(15Euro)
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Yurtdışı Çıkış Pulu ( 150 TL )
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Şoför Bahşişleri(5 Euro)
 • Ohrid Tekne Turu(20 Euro)
 • Selanik’te Taverna’da akşam yemeği (45 Euro )

Tur Fiyatları

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
28.06.20244*OtellerSorunuz549,00 €699,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 50,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
Taksitler »
12.07.20244*OtellerMüsait549,00 €699,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 50,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
Taksitler »
09.08.20244*OtellerMüsait549,00 €699,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 50,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Süresi

9 Gün 9 Gece (7 Gece Otel Konaklaması)

549,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

4* ve 5* Otellerde

Ulaşım

Lüx Otobüs ile

Gezilecek Yerler

BULGARİSTAN – SIRBİSTAN – HIRVATİSTAN BOSNA HERSEK – ARNAVUTLUK – KOSOVA – K. MAKEDONYA – KARADAĞ – YUNANİSTAN

Tur Hakkında

Balkanlar'ın Avrupa Gibi Kentlerinde 9 Gün...

Yardımcı Olalım

Benzer Turlar

Gündüz Uçuşlu Vizesiz Balkanlar Turu

Gündüz Uçuşlu Vizesiz Balkanlar Turu

7 Gece 8 Gün

29.09.2024

699,00 EUR

İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu

İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu

9 Gün 9 Gece (7 Gece Otel Konaklaması)

28.06.2024

549,00 EUR

Vizesiz Uçakla Balkanlar Turu

Vizesiz Uçakla Balkanlar Turu

8 gece 7 gün

13.09.2024

699,00 EUR

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.