İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu

 • İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu
 • İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu
 • İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu
 • İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu
 • İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu
 • İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu

Endülüs'te Rüya Gibi bir Program 

 İzmir Hareketli Aktarmasız
Büyük İspanya & Endülüs Turu 

MADRİD - BARSELONA - VALENCİA - CORDOBA - TOLEDO
GRANADA - SEVİLLA 

Sun Express ile  Aktarmasız İzmir – Madrid / Barselona  - İzmir Uçak Biletleri
El Hamra Sarayı Giriş+Kulaklık+Saray Rehberlik Hizmet ve Ücretleri 
 3*ve 4* Otellerde 6 Gece Konaklama
Otellerde Alınan Kahvaltılar
Programda Belirtilen Tüm Turlar
Dolu dolu 
7 Gün - 6  Gece
28 Haziran - 4 Temmuz (doldu) / 27 Eylül - 03 Ekim

1. Gün: İZMİR - MADRİD

Öğlen saat 12:30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşarak gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra, saat 15:20’de hareket edecek uçağımızda yerlerimizi alıyor ve Avrupa birliğinin ikinci büyük şehri, İspanya’nın başkenti Madrid’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saate ile 18:45’teki varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz kısa bilgilendirmeler içeren oryantasyon turumuzun ardından kısa bir mola vererek 2 gece konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Konaklamamız Madrid’deki otelimizde.

GİDİŞ UÇUŞ BİLGİSİ: Uçuş Kodu XQ920 İzmir Hareket: 15:20  - Madrid varış: 18:45

2. Gün: MADRİD - TOLEDO

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bu güzel kenti gezmek üzere yola koyuluyoruz. 3,5 milyon nüfusu ile Londra ve Berlin’ den sonra Avrupa Birliğinin 3.büyük şehri olan, tarihi anıtlarıyla, tiyatrolarıyla, müzeleriyle tarihi dokusunu modern mimarisiyle harika bir biçimde birleştirmiş Madrid şehir turumuza başlıyoruz. Kraliyet Ailesi’nin resmi ikametgâhı Kraliyet Sarayı, tarihi yapılarıyla Avrupa’nın ve İspanya’nın en önemli meydanları Plaza Mayor, Puerta Del Sol ve Plaza de Cibeles, Neptunos Alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, Atocha Tren Garı, Gran Via, Don Kişot Parkı ve dünyaca ünlü boğa güreşi arenası Las Ventas ve Madrid Futbol takımının 82.000 kişilik ünlü Futbol Stadyumu Santiago Bernabeu göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin bitiminde vereceğimiz serbest zaman sonrası, günümüzde Kastilya-La Mancha Özerk Bölgesinin ve İspanya’nın bilinen ilk başkenti Toledo şehrine hareket ediyoruz. Tarihinde Romalılar, Vizigotlar ve Endülüs Araplarının hâkimiyetinde kalmış ve bundan dolayı “Üç Kültürün Şehri” olarak anılan, mimari yapısının 21. yüzyıla kadar korunarak ulaşmış olmasıyla şehrin tamamı UNESCO Dünya Mirası listesine alınan, üç tarafı Tajo Nehri ile çevrili Orta Çağ kenti Toledo’ya varıyoruz. Buradaki gezimizde, 1277 yılında gotik mimariyle inşa edilmiş, yapımı 1493 yılında tamamlanmış Hıristiyan dünyasının en büyük katedrallerinden biri olan Toledo Katedrali, günümüzde Toledo’nun en önemli sembollerinden biridir. Turumuzun devamında, Madrid kentine geri dönüyoruz. Bugün de Madrid’deki otelimizde konaklıyoruz.

3. Gün: MADRİD – CORDOBA - SEVİLLA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, geçmişte Roma İmparatorluğuna başkentlik yapmış olan Cordoba şehrine hareket ediyoruz. Endülüs Emevileri döneminde altın çağını yaşamış, İslam kültürünü yansıtan eserlerini ve tarihi dokusunu koruyarak, 1984 yılında UNESCO Dünya Mirasları arasına girmiş Cordoba şehrine vararak, Tarihi Roma Köprüsü, Roma Kapısı, 2000 yıllık kentin en görkemli yapısı aynı zamanda Dünya’nın en büyük camilerinden olan Kurtuba Ulu Camii, eski Şehir Merkezi, Cordoba’nın çiçek sokakları, Eski han ve Cordoba Evleri görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında vereceğimiz kısa bir serbest zamanın ardından, Andalucia’nın başkenti Sevilla şehrine hareket ediyoruz. İspanya İmparatorluğu'nun sömürgelere açılan kapısı olarak bilinen ve her köşesinde sömürgelerden elde edilen zenginliğin izlerinin görüldüğü Sevilla şehir turumuza başlıyoruz. Plaza de Espana, Maria Luisa Parkı, Plaza America, içerisinde Kristof Kolomb (Cristof Colomb)’un mezarının yer aldığı ve Dünya’nın en büyük üçüncüsü Sevilla Katedrali’ni görüyoruz. Katedralin hemen yanı başında Endülüs Emevi Devleti’nin hatırasını taşıyan, katedralin üzerine inşa edildiği camiden günümüze ulaşabilen son parça Hiralda Minaresi, Endülüs ve Hıristiyan ortak mimarisi ile şekillenmiş Kastilya krallarının sarayı Alcazar, Sevilla Üniversitesi’nin merkez kampüsü olarak kullanılan, eski tütün fabrikası ve günümüzde deniz müzesi olan “Torre del Oro” yani Altın Kule, bir zamanların Çingene mahallesi “Betis Mahallesi” görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Sevilla’da otelimizde.

4. Gün: SEVİLLA – GRANADA

Sevilla’da konakladığımız otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında odalarımızı boşaltıyor ve bu güzel kentten ayrılarak Endülüs eserleriyle ve tarihi geçmişiyle zengin, Endülüs’ün incisi Granada şehrine hareket ediyoruz. Varışımız sonrası ilk durağımız İslam mimarisinin en güzel örneklerinden bir tanesi olan, muhteşem bahçeleri ve inanılmaz güzellikteki süslemeleri ile ELHAMRA SARAYI. Sarayın dıştan anlatımı sonrası El Hamra Sarayının içinin, bahçelerinin ve avlusunun da gezdirileceği Saray gezimize başlıyoruz. Rehberimiz yanı sıra Saray anlatımı için özel rehberimiz ile yaklaşık 2 saatlik göz kamaştırıcı yapısını gezeceğimiz programımızı gerçekleştiriyor, buradaki anlatımların ardından, mükemmel manzarası ile San Nikolas Tepesi, eski Arap mahallesi olan Albacin mahallesi, Morabütün Camii, şehrin ana caddesi Gran Via Caddesi, 15.yy da şehrin fetheden kraliçenin adını taşıyan Isabel de Catholica meydanı, Granada Katedrali ve eski şehir merkezini görebileceğimiz turumuza devam ediyoruz. Turumuz sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimizle Granada’nın Çingene mahallesi Sacromonte bölgesinde geleneksel kayalara oyulmuş mağara evlerde çingeneler tarafından düzenlenen, Flamenko’nun Endülüs tarzı dans türü olan Zambra danslarını izleyeceğimiz ve geleneksel müziklerini dinleyeceğimiz rüya gibi bir gece programına dahil olabilirler. (ekstra 60 € isteğe bağlı, Alkollü veya alkolsüz 1 içecek dahil) Gece sonrası otele transfer ve konaklama Granada’daki otelimizde.

5. Gün: GRANADA - VALENCİA

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, doğusunda Akdeniz’in Costa del Azahar sahillerinin bulunduğu ve aynı zamanda “Cominitat Valenciana” özerk bölgesinin başkenti Valencia şehrine hareket ediyoruz. Madrid ve  Barcelona’dan sonra ülkenin üçüncü büyük şehri olan, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de yeryüzünde mutlaka görülmesi gereken yerlerinden Sanat ve Bilim şehri Valencia’ya varıyoruz. Şehir turumuzda 14.-15. yy. da yapılmış şehrin en etkileyici katedrali El Micalet Katedrali, Arap–İslam mimarisi tarzında inşa edilmiş Boğa güreşlerinin yapıldığı  Arena (Plaza de Toros de Valencia), Dela Virgen, olarak bilinen şehrin antik yapılarından Serranos kapıları (Torres De Serranos) ve Çan Kulesi, şehrin en ünlü meydanı Mercado Central ve Bilim Şehri Kompleksi (dışarıdan) görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Bu geceki konaklamamız Valencia’daki otelimizde.

6. Gün: VALENCİA – BARSELONA

Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra İspanya'nın İstanbul'u olarak adlandırabileceğimiz, birçok mimari yapısı ve tarihi değerleri UNESCO tarafından Dünya Mirası Sit Alanı ilan edilmiş, dünyaca ünlü sanatçıların müzelerine ev sahipliği yapan, Gaudi’ nin şehri Barselona’yı gezmek üzere yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uzun bir yolculuğumuzun arasında mola ve kısa bir serbest zaman almak üzere Tarragona’ya ulaşıyor ve yeniden buluşmamızın ardından Barselona yoluna devam ederek kente ulaşıyoruz. Burada, inşasına 1882 yılında başlanıp halen yapımına devam eden ve bitmeyen katedral olarak bilinen Sagrada Familia, yine Gaudi’ nin  ünlü yapıları Casa Mila ve Casa Batllo, Amatller, Lleo Evleri, Montjuic, Katalonya Meydanı, 100 bin kişilik kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük Dünya’nın 5. büyük futbol stadyumu ve aynı zamanda Barselona futbol takımının stadyumu olan Camp Nou Stadyumu (panoramik), Marido de Colom (Kristof Kolomb Anıtı),  kafeleri, restoranları, alışveriş dükkanları ile Barselona’nın 24 saat yaşayan caddesi La Rambla görülecek yerler arasında yer alıyor. Turumuz sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından 2 gece üst üste konaklayacağımız Barselona’daki otelimize yerleşiyoruz.

7. Gün: BARSELONA – GİRONA – FİGUERAS – BARSELONA – İZMİR

Barcelona’ da bu ikinci sabahımızda alacağımız kahvaltının hemen ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve eşyalarımızı da alarak Ter Onyar, Galligants ve Güell nehirlerinin kesiştiği noktada kurulmuş tarihi Girona şehrine hareket ediyoruz. Hristiyanlık, Müslümanlık ve Museviliğin yüzyıllarca bir arada yaşandığı ve inanılmaz güzellikte eserler bıraktıkları bu güzel şehre varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Eski Şehir Merkezi, Büyük Katedral ve Yahudi Mahallesi görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında, dünyanın en ünlü ressamlarından Salvador Dali’nin doğduğu Figueras kasabasına hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Figueras’ı geziyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda dileyen konuklarımız biletlerini alarak Dali Müzesi’ni gezebilirler. Birbirinden ilginç Dali eserlerini gördükten ve sevdikleriyle zaman geçirdikten sonra Barselona’ya ve oradan da İzmir’e geri dönmek üzere yola koyuluyoruz. Akşam 22:40’da gerçekleşecek olan uçuşumuz için hava limanına dönmeden önce rehberimizin belirleyeceği noktada ve saatte buluşmak üzere kalan vaktimizi serbest olarak değerlendiriyoruz. Hava Limanı transferimizin gerçekleştirdikten sonra uçuşumuzu gerçekleştirerek yerel saat ile gece yarısını geçtikten sonra saat 02:50’de Adnan Menderes Hava Limanına varmış oluyor ve bir daha ki gezi programımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DÖNÜŞ UÇUŞ BİLGİSİ: Uçuş Kodu XQ895 Barselona Hareket: 22:40  - İzmir varış: 02:50

Fiyata Dahil Hizmetler

 • İzmir’den SunExpress Hava Yolları ile Madrid Gidiş-Barselona Dönüş Aktarmasız Gidiş-Dönüş Uçak Biletleri
 •  4* ve 3* Otellerde 6 Gece konaklama
 •  6 Sabah kahvaltısı
 •  Programda Belirtilen Tüm Şehir ve Kültür Turları
 •  El Hamra Sarayı Giriş+Kulaklık+Saray Rehberlik Hizmet ve Ücretleri
 •  Tüm Yerel ve Genel Rehberlik Hizmetleri
 •  Otobüs ile ulaşım Hizmetleri ve Park, geçiş- Checkpoint ödemeleri
 •  Şehir Giriş, Turist Konaklama Vergi ve Ücretleri, Otopark Ücretleri
 •  Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası (acente teminatı dahil)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğle ve Akşam yemekleri
 •  Vize ve Hizmet Bedeli
 •  Konukların otellerde yapacakları her türlü ekstra harcamalar
 •  İsteğe Bağlı Çingene Mağaralarında Flamenko Gecesi (1 içecek dahil) 60 €
 •  Programda belirtilmeyen özel talepler ve oluşabilecek giderler.
 •  Programda belirtilmeyen Müze, Ören yeri ve Saray, Han vb. Giriş Ücretleri
 •  Yurtdışı Çıkış Harçları
 • Kaptan ve Rehber Bahşişleri
 • 65 Yaş üstü Sür prim sigorta bedeli

Tur Fiyatları

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
27.09.2024Sorunuz1.099,00 €1.499,00 €1.099,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
3 - 11 Yaş 1.079,00 €
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ekstra turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

KONAKLAMA
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 
3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir. 
Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

SAAT DİLİMİ
Balkanlar, Türkiye ile yaz saat diliminde aynı saat diliminde, kış saat diliminde 1 saat geridedir.
Örneğin, Kışın Türkiye’de saat 18:30 iken Balkanlar’da 17:30’dur.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR
Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

EK NOTLAR
1-ACENTEMİZ gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

2- ACENTEMİZ kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

3- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

4-Yerel otoriteler tarafından veya farklı nedenlerden dolayı gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTEMİZ sorumlu tutulamaz.

5-Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

6-Tur sırasında unutulan,kaybolan,çalınan eşyalardan ACENTEMİZ sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi,diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri,geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

7-ACENTEMİZ havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

8-Tur tarihinden önce acentamiz tarafından uçuş saatleri ve uçak biletleri rezervasyon numarası bilgisi paylaşılır. Grup rezervasyon olması nedeniyle, biletiniz olmadan da sadece pasaportunuz ile belirtilen saatte ve kontuarda check-in işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

9-Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport ve kimlik numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

10-Programda konaklamalarımızın tamamı 4* ve 3* Otellerdedir. 

11-Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz, pasaport ile geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentemiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

12-Seyahat edilecek ülkelerde tedarik edilen Araç koltuk numaraları satın alındığı gibi olsa dahi yön, yer veya konumu farklılık gösterebilmektedir. Mevcut ülkenin araç şartları doğrultunda yerleştirme yapılmaktadır.

13-Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

14-Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunululuğu bulunmaktadır.0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur.Kurallara uyulmaması halinde acentemiz uygulanacak Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

15-İptal-İade ve değişiklik şartları; Acentemizin Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

16-Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

17-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır. Tur programı ACENTEMİZ kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Süresi

7 Gün - 6 Gece

1.099,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3*ve 4* Otellerde 6 Gece Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

MADRİD - BARSELONA - VALENCİA - CORDOBA - TOLEDO GRANADA - SEVİLLA

Tur Hakkında

Endülüs'te Rüya Gibi bir Program

Yardımcı Olalım

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu

İzmir Çıkışlı Büyük İspanya ve Endülüs Turu

7 Gün - 6 Gece

27.09.2024

1.099,00 EUR

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.