Paris & Disneyland

 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland
 • Paris & Disneyland

PARİS & DİSNEYLAND

KURBAN BAYRAMI

 15-19 HAZİRAN 2024

1. Gün: İSTANBUL - PARİS

İlk olarak İstanbul Yeni Havalimanı’nda saat 08.00’da buluşma gerçekleştiriyoruz ve Türk Hava Yolları’nın TK 1823 sefer sayılı uçuşuyla 10:05’te Paris’e olan yolculuğumuz başlıyor. Yerel saat ile saat 12.45’te Paris (CDG) Havalimanı’na varıyoruz. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Panoramik şehir turunun ardından dileyen misafirlerimiz için rehberimiz tarafından ekstra düzenlenecek olan Eiffel + Notre Dame + Montmartre Turu Yetişkin 100 € / Çocuk 60 € turuna katılma imkanı. Turumuzda Paris şehrinin vazgeçilmez turistik mekanlarından derlediğimiz kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün ihtişamıyla karşınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde asansörlerle 2. kata ulaştığımızda, Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karşımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, yapımı 170 sene sürmüş, 19. Yüzyıl’dan beri Victor Hugo’nun romanıyla ünlenmiş, dünyanın en popüler katedrali Notre Dame’ı gezerken gotik mimarinin özelliklerini tanımaya, karanlık ortaçağ tarihini keşfetmeye ne dersiniz? Gezimizin son durağı olan 19. Yüzyıl’ın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş, Ressamlar Tepesi olarak bilinen Montmartre mahallesinde, Paris şehrinin içindeki son üzüm bağlarını, tüm şehre tepeden hâkim manzaralı bahçeleriyle ünlü Adaklar Kilisesini ve daracık tipik Paris sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, amatör ressamlara çizdireceğiniz portrenize sahip olabilirsiniz...

 Tur bitimi otele yerleşme ve serbest zaman. 

2. Gün: PARİS

Güne otelin kahvaltısı ile başlıyor ve tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz tarafından ekstra düzenlenecek olan Seine Nehri + St Germain + Luxembourg Bahçesi + Pantheon Turu Yetişkin 90 € / Çocuk 50 € turuna katılma imkanı. Seine Nehri tekne gezisi, Latin Mahallesi, Lüksemburg Bahçesi ve St Germain Mahallesinden derlediğimiz bu özel tur ile Paris’in vazgeçilmez noktalarını ziyaret edeceğiz. Adını iki bin yıl önce Romalı bir tanrıçadan almış, Paris’i 13 km. boyunca ikiye bölen Seine Nehri antik çağdan günümüze kadar inşa edilmiş 37 köprüyle süslenmiştir. Üstü açık ve camla kapalı iki bölümden oluşan teknelerle yapacağımız Seine nehri gezimizde Paris şehrinin binalarını, nehir kenarındaki yaşantıları, köprüleri ve tam merkezdeki iki küçük adasını nehir üzerinden izleme olanağı bulacaksınız...

Turumuzun bu ilk bölümünden hemen sonra Paris’in Latin Mahallesi diye anılan semtine gidiyoruz, Sorbonne Üniversitesi, Sorbonne Meydanı, Panteon gibi ünlü köşelerini dışarıdan görüyoruz. Ardından, Paris’in en güzel bahçelerinden birine, Lüksemburg Bahçesi’ne geçiyoruz. Bahçede vereceğimiz fotoğraf arasından sonra yolumuz Paris’in entelektüel kafeleriyle ünlü St. Germain Mahallesi’ne düşecek. Mahallede şehrin en eski kilisesini görecek, tur sonunda Sartre, Beauvoir gibi büyük isimlerin uğrak kafelerinde kahve içebileceksiniz.

Tur bitimi otele yerleşme ve serbest zaman.

3. Gün: PARİS - DISNEYLAND

Güne otelin kahvaltısı ile başlıyor ve Disneyland’ a hareket etmek üzere otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından masallar diyarı Disneyland’ a varış ve odalara yerleşme. Tüm gün fiyata dahil olarak faydalanabileceğiniz Disneyland’ ın keyfini çıkarma imkanı.

** Otelimiz Disneyland’ ın içindedir, park giriş biletleri paket tur ücretine dahildir.

4. Gün: DISNEYLAND

Güne otelin kahvaltısı ile başlıyor ve tüm gün fiyata dahil olarak faydalanabileceğiniz Disneyland’ ın keyfini çıkarma imkânı.

** Otelimiz Disneyland’ ın içindedir, park giriş biletleri paket tur ücretine dahildir.

‘’Disneyland ’da her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri masalsı bir dünyaya götürecek olan Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Walt Disney Film Stüdyoları Parkında ise Aşçı Ratatuy Macerası, kalbinizi durduracak Hollywood Oteli Asansörü, Aerosmith Hız Treni,Stand Şov, Armageddon, Stüdyo tramvay turu gibi keyifli aktiviteler sizleri bekliyor.’’

5. Gün: PARİS - İSTANBUL

Güne otelin kahvaltısı ile başlıyor ve bizleri bekleyen özel aracımızla Paris Havalimanı’na hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1824 sefer sayılı uçuşuyla saat 14:10’ da uçuş. Yerel saat ile saat 18:40’ta İstanbul Yeni Havalimanı’na varış. Başka bir Tatil Lideri turunda görüşene dek ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Hava Yolları’yla İstanbul-Paris (CDG)-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • Campanile Paris Est Hotel’de 2 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Disneyland Santa Fe Hotel’de 2 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Paris’te panoramik şehir turu,
 • Disneyland park giriş ücretleri,
 • Özel araçla tur boyunca yapılan tüm transferler,
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilen ekstra turlar,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Program da ekstra olarak belirtilen kalemler,
 • Kişisel harcamalar.

Tur Fiyatları

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
15.06.20243* ve 4*OtellerMüsait1.399,00 €1.899,00 €1.399,00 €0 - 1 Yaş 200,00 €
2 - 12 Yaş 1.399,00 €
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

 • Geziye katılım minimum %50 ön ödeme yapılmasıyla gerçekleşir.
 • Mücbir sebepler dışında paket tur sözleşmesinde yazılı iptal koşulları geçerlidir.
 • Gezi en az 30 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
 • Tatil Lideri ve tur rehberi zorunlu hallerde programa bağlı kalmak kaydı ile gün ve saat değişikleri yapma hakkını saklı tutar.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Paris & Disneyland HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Süresi

4 gece 5 gün

1.399,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Eiffel + Notre Dame + Montmartre + Seine Nehri + St Germain + Luxembourg Bahçesi + Pantheon Turu + Disneyland

Tur Hakkında

Paris & Disneyland

Yardımcı Olalım

Benzer Turlar

Belgrad Turu

Belgrad Turu

3 gece 4 gün

26.10.2024

549,00 EUR

Paris & Disneyland

Paris & Disneyland

4 gece 5 gün

15.06.2024

1.399,00 EUR

Gündüz Uçuşlu Vizesiz Balkanlar Turu

Gündüz Uçuşlu Vizesiz Balkanlar Turu

7 Gece 8 Gün

29.09.2024

699,00 EUR

Budva Turu

Budva Turu

10.07.2024

639,00 EUR

Üsküp Turu

Üsküp Turu

3 gece 4 gün

16.06.2024

599,00 EUR

İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu

İzmir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar Turu

9 Gün 9 Gece (7 Gece Otel Konaklaması)

28.06.2024

549,00 EUR

Otobüs ile Büyük İtalya Turu

Otobüs ile Büyük İtalya Turu

9 Gece 10 gün

11.07.2024

949,00 EUR

Vizesiz Uçakla Balkanlar Turu

Vizesiz Uçakla Balkanlar Turu

8 gece 7 gün

13.09.2024

699,00 EUR

Uçaklı Büyük İtalya Turu

Uçaklı Büyük İtalya Turu

6

16.07.2024

1.199,00 EUR

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.