Belgrad Turu

 • Belgrad Turu
 • Belgrad Turu
 • Belgrad Turu
 • Belgrad Turu
 • Belgrad Turu
 • Belgrad Turu
 • Belgrad Turu

BELGRAD TURU

KURBAN BAYRAMI & CUMHURİYET BAYRAMI

15-18 HAZİRAN 2024, 26-29 EKİM 2024

1. Gün: İSTANBUL - BELGRAD

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla bildirilen saatte buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Air Serbia Havayolları’nın JU 421 sefer sayılı uçağıyla Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından Belgrad'a varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılış ve şehir turu. Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan ve Beyaz Şehir olarak anılan Belgrad şehir turumuzda Sava Nehri'nin Tuna Nehri ile birleştiği noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden olan Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Taş Meydan, Askeri Müze, Mora fatihi Damat Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Yemekli Sırp Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme Belgrad otelimizde.

2. Gün: BELGRAD

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Novi Sad - Sremski Karlovci turumuza katılabilirler. Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesi'nde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısı'nı göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu: 60 Euro

3. Gün: BELGRAD

Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Tuna Nehri tekne turuna katılabilirler. Tekneyle başladığımız turda, Belgrad'ı Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktadan görkemli bir manzara eşliğinde geziye başlıyoruz. Gezi boyunca, Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Ortodoks Kilisesi ve çok sayıda köprü altından geçerek ünlü Belgrad tarihine ait hikâyelerin anlatıldığı görkemli bir turun devamında Ada Ciganlija, Büyük Savaş Adası'nın yanından geçerek kente ait muhteşem manzaralara tanık olacaksınız.1,5 saatlik tekne turundan sonra serbest zaman. Alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Tuna Nehri Tekne Turu: 20 Euro

Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi Turu: 60 Euro

4. Gün: BELGRAD - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Air Serbia Havayolları’nın JU422 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Air Serbia Havayolları’yla İstanbul-Belgrad-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • 4* merkeze yakın otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama,
 • Belgrad şehir turu,
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferi,
 • Mesleki sorumluluk sigortası
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerde alınan içecekler,
 • Program da ekstra olarak belirtilen kalemler,
 • Seyahat sağlık sigortası ( 15 euro )
 • Kişisel harcamalar.

Tur Fiyatları

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
15.06.20244*OtellerMüsait649,00 €799,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
2 - 12 Yaş 650,00 €
Taksitler »
26.10.20243* ve 4*OtellerMüsait549,00 €699,00 €549,00 €0 - 1 Yaş 150,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
Taksitler »
 4*OtellerMüsait649,00 €799,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
2 - 12 Yaş 650,00 €
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Belgrad Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Süresi

3 gece 4 gün

549,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

4* Otellerde

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Belgrad

Tur Hakkında

BELGRAD TURU

Yardımcı Olalım

Benzer Turlar

Belgrad Turu

Belgrad Turu

3 gece 4 gün

26.10.2024

549,00 EUR

Budva Turu

Budva Turu

10.07.2024

639,00 EUR

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.